poniedziałek, 30 września 2013

30.09.2013 r

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPCY
Skoro Ty masz życzenia tzn, że wszyscy je mamy ._. ~by Basia... Komunizm... Powieśmy w klasie portret Lenina ~by Ktośtam (nie pamiętam imienia)
Tak czy inaczej... Dziś dziwnie... Rozmawiałam z Karo. Odjazd. 16,5h z Mateuszem. Dafuck?! Kto normalny tyle czasu spędza z chłopakiem którego ledwo zna? No dobra... Karolina. 
Dziś też odezwałam się ja do Michała i trochu popisaliśmy. No cóż skończyło się na tym, że jechałam busem i mu nie odpisałam. Rozmawiałam też z Filipem. Mieliśmy się spotkać, ale nie miałam trochę humoru... Ogólnie nawet do Norberta się odezwałam. No coś dziwnego. No... i oczywiście Oliwer. Bo w końcu dziś Twoje i Death'a urodziny. Przytuliłam Eryczka naszego klasowego rodzynka. No i w sumie to Olcia wpadła. Także dziś dzień pełen wrażeń. Płakałam. Tio też ciekawe, c'nie? 
A na koniec mój ojciec wyjeżdża do Niemiec. Pełen lajcik. W końcu znajdę trochę czasu dla siebie. Spotkanie LGBT przełożone na 30 października. A 20 października ćwierć metek. No i dostałam 4+ na farcie z hiszpańskiego. Spóźniłam się na informatykę... I tańczymy na dzień nauczyciela.  Miałam szczęśliwy numerek ale mnie nie pytała z historii ._. How sweet...
A teraz czas na wieczorek z matmą, historią, geografią, polskim i projektowaniem...
Buziaki.
Sayo

~ ~


~by Amaya1 komentarz:

  1. Heh, dziwnie się czuję gdy ktoś o mnie wspomina na czyimś blogu:P Tak czytam i czytam-jesteś najwrażliwszą osobą jaką kiedykolwiek spotkałam. W tej sytuacji czuje się jak pusty nieczuły głaz. Na prawdę nie potrafię sobie wyobrazić, że można dzielić swoje uczucia pomiędzy tyle osób i przez każdego cierpieć w odmienny sposób.(rym:??) Nie wiem co powiedzieć, zdaję sobie sprawę, że i tak niewiele by to dało. Cóż trzeba próbować, nie łam się i nie przejmuj się wszystkim. I tak większość dni nie ma wpływu na bieg naszego życia. Moja nudziarska teoria, trochę płytka, kto wie może komuś się przyda. Pozdrawiam z całego serducha.

    OdpowiedzUsuń

Masz ciekawą uwagę? Skomentuj. Nie hejtuj, nie po to jest ta opcja...